Христове воскресіння 2018 р.Б.

В часі Великодніх свят до Української-Греко-Католицької громади «Покрови Пресвятої Богородиці» м. Кишенева, вже традиційно, завітали семінаристи Дрогобицької Духовної семінарії імені дрогобицьких священномучеників Северина, Якима і Віталія.

Починаючи із Страсної седмиці, брати Остап Гарасимчук, Юрій Шумик та Олег Бережанський взяли активну участь у богослужіннях. (Вечірня з Літургією св. Василія Великого, Утреня Страстей ГНІХ, Царські Часи, Вечірня з винесенням Плащаниці, Єрусалимська Утреня, Вечірня з Літургією св. Василія Великого з нагоди свята Благовіщення, Надгробне, Пасхальна Утреня, Божественна Літургія, Освячення пасок).

Усі Страсні Богослужіння відбувалися в Духовно-культурному і інформаційному центрі УГКЦ в Молдові ім. мирополита Андрея Шептицького, а Воскресна свята Літургія та Освячення Пасок відбулося в катедральному соборі Провидіння Божого Римо-католицької Церкви м. Кишенева.

Під час Пасхального богослужіння настоятель о. Роман Поправка зачитав Великоднє послання патріарха УГКЦ Святослава (Шевчука), а вкінці богослужіння о. Ігор Плєвський зачитав привітання від правлячого архієрея Антонія (Коша).

Брати семінаристи подарували вірним духовну літературу та вервиці.

Вкінці богослужіння о. Роман подякував братам-місіонерам за їхню жертовність, яку вони виявили під час Пасхальних вакацій відвідавши з місією громаду УГКЦ м. Кишенева, та за гарний, молодечий та професійний спів, яким внесли красу в Страсні та Пасхальні Богослужіння.

Христоc воскрec!