Дзвіночки

Вихованці дитячої музичної школи № 1 м. Івано-Франківська разом з художним керівником та диригентом п. Боженою Куцій та головою Молодіжної комісії Івано-Франківської Архиєпархії УГКЦ о. Віталієм Дем’янцем приїхали в м. КишинІв, де взяли участь в міжнародному конкурсі духовного співу.

В неділю завітали до нашої громади,де отець Віталій в співслужінні з отцями відслужив Службу та виголосив проповідь, а діти своїм молодечим співом прикрасили Святу Літургію, опісля по закінченню Служби, для парохіян співали духовні пісні. Разом з парохом завітали на гостину до Духовно-Культурного та Інформаційного Центру імені Митрополита Андрея Шептицького, також відвідали пам’ятник Т.Г. Шевченку, де заспівали пісню “Садок вишневий біля хати”.

По дорозі завітали до філармонії, де в цей час проводилися святкування присвячені 200 річчя з дня народження Шевченка та в залі виставочному подарували людям невеличкий концерт.

Всі ми сердечно вдячні отцеві Віталію, пані Божені та ансамблю “Дзвіночки”,за їх жертовність і прекрасні пісні,котрі нас духовно збагатили,зворушили до глибини серця і нагадали нам українцям в діаспорі про нашу рідну матінку Україну.

Ансамбль «Дзвіночки» був створений 1990 року з метою поширення українських культурно-духовних традицій та звичаїв, а згадана дитяча музична школа втішається вже понад сторічною історією. В репертуарі ансамблю – понад 30 колядок і щедрівок. «Дзвіночки» постійно беруть участь в різдвяних концертах, фестивалях, конкурсах, виступають на радіо та телебаченні тощо. Нещодавно дитячий ансамбль «Дзвіночки» випустив CD-диск під назвою “Хай святкує Україна Сина Божого Різдво”.

Отець Роман Поправка