Роковини голодомору 2014

В рамках заходів з вшанування Дня пам’яті жертв Голодомору в Україні та політичних репресій 21 листопада на території Посольства України в Республіці Молдова відбулася акція «Запали свічку».

В заході взяли участь Надзвичайний і Повноважний Посол України в Республіці Молдова Сергій Пирожков, Надзвичайний і Повноважний Посол Республіки Польща Артур Міхальскі, співробітники Посольства України та члени їх сімей, керівники і активісти українських громадських організацій Молдови.

Посли України і Польщі виступили з промовами, в яких наголосили на жахливості та масштабах Голодомору в Україні у 1932-1933 роках. Деякі з присутніх згадали спогади своїх рідних про цю трагедію.

Присутні вшанували хвилиною мовчання пам’ять жертв Голодомору в Україні, а також патріотів України, які постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору.

Настоятель Української Греко-Католицької громади»Покрови Пресвятої Богородиці»отець Роман Поправка відслужив панахиду та звернувся до людей з душпастирським словом.

Також  рамках заходів з вшанування Дня пам’яті жертв Голодомору в Україні та політичних репресій 22 листопада в українському домі міста Бельц відбулася акція «Запали свічку».
belts-golodomorВ заході взяли участь керівник Консульської установи України в Бельцпан Нечай Володимир, працівники консуляту з родинами, громадськість.
Присутні поділилися спогадам. Зокрема пан Юрій Дячук зачитав свій вірш посвячений цим подіям,а пані Люба Бурлаку поділилася своїми споминами ,в яких наголосила на жахливості та масштабах Голодомору в Україні у 1932-1933 роках.

Присутні вшанували хвилиною мовчання пам’ять жертв Голодомору в Україні, а також патріотів України, які постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору. Настоятель Української Греко-Католицької громади»Покрови Пресвятої Богородиці»м.Кишинева, отець Роман Поправка відслужив панахиду та звернувся до людей з душпастирським словом