Вшанування Дня пам’яті жертв Голодомору в Україні

В рамках заходів з вшанування Дня пам’яті жертв Голодомору в Україні 25 листопада ц.р. на території Посольства України в Республіці Молдова відбулася акція «Запали свічку», в якій взяли участь співробітники дипломатичної місії та члени їх сімей, керівники й активісти українських громадських організацій Молдови.


Акція розпочалась приспущенням Державного прапору України. На подвір’ї Посольства було викладено символічний хрест з палаючих свічок.
З вступним словом до присутніх звернувся Посол України в Республіці Молдова С.І.Пирожков
Після хвилини мовчання з короткими промовами виступили представники української громади.
Панахиду провів отець Роман Поправка парох Української-Греко-католицької церкви «Покрови Пресвятої Богородиці» м. Кишинів та о. Ярослав парох православного храму рівноапостольного князя Володимира.


24 листопада цього року в Українському домі м. Бельц за участю представників українських громад, консула пана Володимра Нечая, працівників консульського відділу України в Бельцах, та дітей з гімназії № 9 відбулася акція «Запали свічку». З промовою до присутніх звернулася вчителька гімназії пані Вікторія Ісаак, редактор української газети «Рідне Слово» пан Степан Ляндрик. Після о. Роман разом з вірними УГКЦ м. Бельц відслужив панахиду.
25 листопада у парафії Покрови Пресвятої Богородиці м. Кишинів була відслужена Заупокійна Служба Божа , після якої відбулася акція «Запали свічку».
З душпастирським словом до присутніх звернувся о. Роман і заходи закінчилися Панахидою

Прес-центр УГКЦ в Молдов