Вшанування жертв Голодомору в Україні.

28 листопада 2020 року в Кишиневі вшанували пам’ять жертв Голодомору в Україні.
28 листопада на території Посольства України в Молдові відбулось відкриття банерної виставки “Україна 1932-1933. Геноцид Голодом” З словом до присутніх звернувся Посол України пан Марко Шевченко ” і розповів про важливість збереження історичної пам’яті про національну трагедію українського народу та міжнародне визнання геноциду українців.
Голова Жіночої громади українок Молдови Валентина Морару та представник української греко-католицької громади пані Любов Бурлака розповіли власні сімейні історії про страшні часи Голодомору.
Представники греко –католицької громади на чолі з настоятелем отцем Романом Поправкою приєдналися до акції “Запали свічку пам’яті”.і відслужили Панахиду.
29 листопада в українській греко-католицькій громаді «Покрови Пресвятої Богородиці» м. Кишинева відбулись заходи з вшанування памяті жертв Голодомору на якій були присутні представники українських організацій, члени спілки художників Молдови , письменники,творча інтелігенція, віряни римо-католицької церкви,журналісти. Була відслужена Свята Літургія і Панахида.
Настоятель ,отець Роман Поправка зазначив про важливість молитви в духовному житті християнина, пам’ятати, говорити світові про ці трагічні події, та діяти,допомагаючи ближньому який є голодний, поділитися з ним, щоб така трагедія ніколи знов не повторилася в світі.
Член спілки письменників України пан Юрій Дячук розповів про події української трагедії Голодомору 1932-1933 рр.
Народна майстриня Люба Бурлаку продекламувала вірш приурочений голодомору, який написав наш парафіян пан Михайло Харишин .
Цього ж дня в Духовно-Культурному центрі ім. Митрополита Андрея Шептицького всі бажаючі мали можливість переглянути фільм про Голодомор а діточки мультфільм про трагічній події.