В Молдові відзначили День державного прапора та День незалежності України

independence-dayЗ нагоди Дня Державного прапора 23 серпня на території Посольства України в Республіці Молдова відбулася урочиста церемонія підняття Державного символу України за участю співробітників Посольства і членів їх родин, а також керівників українських громадських організацій.
Урочисту церемонію відкрив Посол України Сергій Пирожков, який привітав всіх українців Молдови з Днем незалежності України.
Церемонія завершилася урочистим підняттям Державного Прапора України під звуки державного гімну.
У той же день делегація Посольства України разом з активістами української громади Республіки Молдова взяли участь в урочистій церемонії покладання квітів до пам’ятника Т. Г. Шевченко в м. Кишинів.
З нагоди національного свята 23 серпня Посольство України в Республіці Молдова організувало офіційне прийняття. Серед гостей були Президент Республіки Молдова Ніколає Тімофті, Голова Парламенту Ігор Корман, члени Уряду, виконавчих органів влади та місцевих адміністрацій, представники провідних політичних партій, дипломатичного корпусу, української громади. Також були присутні настоятелі Православної церкви Московського Патріархату о.Андрій та Української Греко-католицької Церкви о. Роман Поправка.
В Культурно- інформаційному центрі ім.Митрополита Андрея Шептицького УГКЦ був відслужений молебень за український нарід. В неділю святочна Літургія закінчилася піснею «Боже Великий, Єдиний, Русь-Україну храни» та молитвою за український нарід.
Прес-центр УГКЦ В Молдові