День матері

В Неділю мироносиць, 12 травня 2019 року в українській греко-католицькій громаді Покрови Пресвятої Богородиці м. Кишинева була відслужена настоятелем о.Романом Поправкою та о. Ігорем Плевським Служба Божа, де отець Роман привітав парохіян з Днем матері:

« Сьогоднішню неділю ми вшановуємо день матері. Материнство це – прекрасне почуття, Бог вклав у серце жінки материнську любов яка жертовна, самовіддана, безкорисна і відкрита. Апостол Павло каже, що жінка спасеться, народжувавши дітей, якщо перебуватиме у вірі, любові та святості з скромністю. (1Тим. 2,14-15). Кожну жінку Господь покликав до материнства. Колись жінки боялися бути бездітними, а сьогодні бояться народити дітей. Діти – це благословення Боже, у Святому Письмі сказано: «Спадок Господній – діти; плід лона – нагорода.»

У це свято я сердечно хочу привітати усіх наших матерів з Святом матері. Побажати Вам щастя ,здоровя, сімейного затишку. У цей день ми молимося за вас, дорогі наші матері. Молимося за те, щоби ваші діти були для вас джерелом радості, Хочу подякувати вам за те, що не побоялися прийняти від нашого Триєдиного Бога дар материнства. У цей день ми кланяємося Вам, схиливши перед вами наші голови з вдячністю у серці. Нехай Пречиста Діва Марія оберігає Вас і ваше материнство. Нехай Пречиста Діва Марія буде вашою особистою допомогою, учителькою, заступницею, провідницею».