Майстер-клас по розпису писанок відбувся в місті Бельці.

Майстер -клас по розпису писанок відбувся в місті Бельці.

pysanka

15.04.2016 року в м. Бельці в школі –гімназії з вивченням української мови був організований майстер клас по розпису писанок. Організаторами заходу став українській дім, громадська організація “Заповіт”, пан Степан Лядрик, та настоятель Кишинівської Української Греко-Католицької громади “Покрови Пресвятої Богородиці” о. Роман Поправка.

pМастер –клас по розпису писанок провели парафіяни Кишинівської Української Греко-Католицької громади»Покрови Пресвятої Богородиці «,члени спілки художників Молдови, пані Ірина Шух та пан Василь Іванчук, які розповіли про виникнення та історію писанкарства.

З молитвою та словом виступив о.Роман Поправка де наголосив про значення посту в житті людини та розповів дітям та присутнім про церковні обрядові звичаї Великодня та привітав присутніх з наступаючим святом Христового Воскресіння.

pysanka3На заході були присутні працівники Консульства України в Бельці, представники мас-медіа . Директор школи від імені колективу подякував організаторам заходу.

На завершення заходу о.Роман подарував дітям іконки, молитовники, Біблії дитячі ілюстровані, нові завіти, іншу методичну літературу для вчителів українського класу та бібліотеки.

Діти з великим захопленням та задоволенням вперше займалися таким цікавим видом мистецтва-писанкарством,про що свідчить фото звіт котрий пропонуємо Вам переглянути.
Прес-центр УГКЦ в Молдові