Майстер – клас по розпису писанок

Майстер – клас по розпису писанок відбувся в місті Бельці.

Вже традиційно щороку в часі Великого посту волонтери Духовно – культурно інформаційному центру ім. Митрополита Андрея Шептицького проводять майстер – класи по розпису писанок .

Так 7.04.2017 року в свято Благовіщеня в Духовно – культурно інформаційному центрі ім. Митрополита Андрея Шептицького відбулася святочна Служба Божа по завершені волонтери в складі керівника проекту по розпису писанок, члена спілки художників Молдови пані Ірини Шух та членів спілки художників Молдови Олександра Дробахи, та Ольги Дробахи і народної майстрині Люби Бурлаку.

Виїхали до м. Бельці, що 120 км. від міста Кишинева де в школі – гімназії з вивченням української мови провели майстер клас по розпису писанок для дітей 1-7 класів.

Пані Ірина Шух розповіла дітям про історію виникнення писанкарства ,види орнаменту,техніку писанкарства. Настоятель Кишинівської Української Греко-Католицької громади “Покрови Пресвятої Богородиці” о. Роман Поправка розповів дітям про свято Благовіщеня, про значимість посту для практикуючого християнина і подарував дітям іконки та молитовники.

Пані Люба Бурлаку заспівала пісню “Через поле України йшла Божа мати”.

Діти з великим захопленням та задоволенням займалися таким цікавим видом мистецтва -писанкарством, про що свідчить фото звіт, який пропонуємо Вам переглянути.

Цього ж дня в Українському домі м. Бельці, була відслужена Панахида за полеглими захисниками Вітчизни та Небесну сотню.

На завершення о. Роман подякував пану Степану Лядрику за допомогу в організації та гостину. Також з подячним словом звернувся до волонтерів, де подякував їм за їхній внесок в волонтерську працю у справі відродження української духовності, культури і народних традицій в Республіці Молдова.

Прес-центр УГКЦ в Молдові