Різдво Христове 2014

Українці греко-католики Молдови відсвяткували світлий празник Христового Різдва.

З привітаннями та молитвою ці святкування розділили семінаристи Дрогобицької Духовної Семінарії Андрій Кітик та Роман Ільницький.

Зранку в день Навечір’я відбулося богослужіння Царських Часів в духовно-культурному та інформаційному центрі Української Греко-Католицької Церкви в Молдові ім. митрополита Андрея Шептицького, а ввечері – Вечірня з Літургією св. Василія Великого у катедральному храмі римо-католицької громади.

У сам празник о. Роман Поправка, відповідальний за католиків східного обряду та настоятель парафії Покрова Пресвятої Богородиці в м. Кишинів, разом зі сотрудником о. Ігором Плевським та семінаристами відслужили торжественні святкові Літургії в Кишиневі та Бельцах.

У Кишиневі перед початком Літургії відбувся чин освячення євхаристійного набору, Євангелія та Апостола, пожертвувані жертводавцями з України та подаровані для парафії через руки семінаристів.

Після Літургії священики, семінаристи та парафіяни відвідали з колядою римо-католицького єпископа Антонія (Коша), а ввечері о. Роман зі семінаристами завітав з українською колядою до вірних, які їх запросили.

На другий день свят коляда залунала в стінах Посольства України в Молдові, де о. Романа тепло зустрів надзвичайно уповноважений посол України в Молдові Сергій Пирожков та працівники Посольства