СТРАСНИЙ ТИЖДЕНЬ. ВЕЛИКДЕНЬ

На великі свята до Української греко-католицької громади Покрови Пресвятої Богородиці м. Кишинів, Республіка Молдова вже традиційно щорічно приїжджають семінаристи з Дрогобича.

Так, цього року в Страсний тиждень та на Великодні свята семінаристи брати Остап Герасимчук та Андрій Кузьма взяли участь в Богослужіннях Страсного Тижня, та Великодніх свят, де своїм молодечим співом внесли окрасу в Богослужіння та надали людям піднесений настрій та святкове відчуття, важливого для християнського світу свята – Воскресіння Господнього.

Після брати разом з настоятелем о. Романом Поправкою завітали до прихожанина, керівника консульського відділу Посольства України в Молдові пана Михайла Харишина, де привітали пана Михайла і його дружину пані Вікторію з святом Христового Воскресіння.

Пан Михайло розповів семінаристам про дипломатичну працю та основні завдання дипломатії та відповів на питання в неформальній обстановці.

Приємно, що у наших святочних Богослужіннях, подібно до святкових Богослужінь у наших братів римо-католиків, де разом з ними молилися дипломати Польщі та інших країн,також молився Український консул з родиною. В місцевому парку.

В неділю, брати для всіх охочих співали українські релігійні та народні пісні, які дуже сподобалися присутнім. Дякуємо братам за їхню місійну правцю та особистий внесок у справу відродження української духовності та культури.

о.Роман Поправка.

м.Кишинів Республіка Молдова .

Пропонуємо переглянути фотозвіт