У Кишиневі було організовано заходи з нагоди 1025-річчя хрещення Київської Русі

svyatoВ рамках широкого відзначення 1025-річчя хрещення Київської Русі у приміщенні Культурно інформаційного центру у складі Посольства України в Республіці Молдова за участі української громадської організації «Просвіта» імені Т.Г.Шевченка відбулися церковні читання.

Гостями урочистого заходу були керівники та активісти інших українських товариств,священнослужителі ПЦМП та УГКЦ , працівники Посольства, ЗМІ.

Зі вступним словом до присутніх звернувся радник-посланник Посольства Геннадій Алтухов, який привітав усіх з визначною історичною подією та розповів про її значення і роль в процесі становлення України як держави.

Голова товариства «Просвіта» імені Т.Г.Шевченка, доктор філософії Галина Рогова від імені всієї громади щиро подякувала Посольству за сприяння в організації урочистого зібрання та виступила з доповіддю «Християнство – віровчення любові».

Також з доповіддю про давнє (язицьке) підґрунтя християнства у Київській Русі виступив відомий митець, художник та поет Володимир Синицький. Священики двох конфесій привітали з 1025-річчям хрещення Київської Русі.

Урочисте зібрання в Культурно-інформаційному центрі продовжив виступ колективу художньої самодіяльності «Родина».
Прес-центр УГКЦ в Молдові