«Той, хто вбиває людей в Україні, завтра не завагається повернути свою зброю супроти будь-кого в своїй країні та поза її межами…»

Наша мирна суверенна держава зазнала прямого військового вторгнення з боку північного сусіда. Сотні одиниць важкої зброї і техніки, тисячі озброєних найманців та військових регулярної армії Росії перетинають кордони України, сіють смерть і знищення, незважаючи на перемовини про перемир’я та дотеперішні дипломатичні зусилля. Водночас триває нечувана за масштабами ненависті та спотворення істинного стану речей пропаганда, яка є не менше руйнівною, ніж зброя масового ураження.

dsc_0060_832f4

Про це йдеться у Зверненні Синоду Єпископів Української Греко-Католицької Церкви «Україна спливає кров’ю!».
Єпископи звертають світову громадськість на те, які злочини впродовж останніх місяців чинить агресор. Владики Синоду застерігають, що потрібно зупинити ці злочини, бо з настанням зимових холодів кількість жертв зросте в десятки разів. «Той, хто вбиває людей в Україні, завтра не завагається повернути свою зброю супроти будь-кого в своїй країні та поза її межами, атакувати будь-яку державу світу», – підкреслюють автори Звернення.
Єпископи закликають до відповідальності тих, кого «Господь наділив владою приймати необхідні рішення на політичному рівні задля відновлення миру і безпеки в Європі». «Всіх віруючих та людей доброї волі знову закликаємо до усильних молитов за припинення агресії і відновлення тривалого та всеохопного миру в Україні», – пишуть владики Синоду Єпископів УГКЦ у Зверненні «Україна спливає кров’ю!».