Великдень – 2019

Velykden-2019

Після Святої Літургії в свято Воскресіння до громади з словами привітання звернувся Єпископ Кишинівський РКЦ Владика Антоній Коша.

В свою чергу настоятель о. Роман Поправка та семінаристи висловили слова подяки та разом з парохіянами прославляли Бога духовними піснями.

Під час Великодніх свят настоятелем о. Романом Поправкою були зачитані Великоднє Послання 2019 від Єрархії УГКЦ у Західній Європі. Великоднє Привітання від Єпископа Кишинівського РКЦ Владики Антонія Коші. В часі Великодніх свят до української греко-католицької громади м. Кишинева вже традиційно на протязі багатьох років приїжджають семінаристи з Дрогобицької духовної семінарії. І цього року брати Олег Бережанський та Володимир Мисів завітали до нас де своїм молодечим співом прикрасили коло богослужінь, проповідували, брали участь у відправах страсного тижня та Великодніх свят, провадили Хресну дорогу, допомагали в центрі митрополита Шептицького та спорудженні Гробу Господнього.

Брати відвідали Посольство України в Молдові де зустрілися з керівником консульського відділу Посольства України в Молдові паном Михайлом Харишином і передали відкритку-привітання Послу України в Молдові та працівникам посольства.